|

Recepcja

Recepcja
Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest dziś ważniejsze niż kiedykolwiek. Firma DYMO oferuje szeroką gamę produktów, od tymczasowych identyfikatorów imiennych dla gości po wszechstronne drukarki etykiet, dzięki którym praca w recepcji będzie bardziej produktywna. Firma DYMO korzysta z najnowszych technologii druku etykiet, aby zawsze oferować Ci maksimum korzyści.

Adresowanie
Aby podnieść wydajność i rozłożyć obciążenie zadaniami na całe biuro, możesz skorzystać z linii naszych drukarek etykiet współpracujących z popularnymi aplikacjami wspomagającymi zarządzanie recepcją. Po prostu zaznacz adres, kliknij ikonę DYMO i zacznij drukować etykiety w ciągu kilku sekund.

Identyfikatory imienne
Nasza zaawansowana technologia druku identyfikatorów tymczasowych łączy w sobie funkcjonalność drukarek etykiet współpracujących z komputerem oraz możliwość druku identyfikatorów imiennych o zaawansowanych funkcjach bezpieczeństwa. Po upływie 12 godzin łatwo można zauważyć, którzy goście przedłużają swój pobyt poza określony czas.

Oznaczenia
Aby pomóc Twoim pracownikom recepcji, oferujemy gamę rozwiązań związanych z etykietowaniem. Nasze produkty mogą pracować niezależnie lub współpracować z komputerem i drukować etykiety o szerokości do 25 mm.