|

Meblarstwo

System Etykietowania Dymo, dla branży meblarskiej

Dlaczego Sytem Etykietowania Dymo i dlaczego do branży meblarskiej, przecież to rozwiązania biurowe. Odpowiedź jest prosta – Dlatego bo wyśmienicie się sprawdza to rozwiązanie etykietowania razem z oprogramowaniem do optymalizacji cięcia Optimik w produkcji mebli i innych artykułów z drewna. Okazuje się bowiem, że można połączyć te dwie różne ideologie – tu zarządzanie produkcją mebli , tu rozwiązanie dedykowane dla biur w jedną spójną całość, która pozwala osiągać ogromne korzyści dla każdego zakładu idącego z duchem czasu i pragnącego wykorzystać czas najbardziej optymalnie i oszczędnie.

Jeden system etykietowania – wiele korzyści

Oprogramowanie Optimik do optymalizacji cięcia – oszczędność czasu i materiału
Drukarki Dymo – tanie i niezawodne rozwiązanie drukowania etykiet
Etykiety – specjalnie dedykowane do branży meblarskiej – nigdy więcej czyszczenia chemią aby odkleić etykietę
Cały system – ogromne oszczędności czasu
Cały system – niespotykane zarządzanie produkcją
Cały system – ogromne korzyści finansowe
Lignumsoft – partner dostarczający kompleksowe rozwiązania
http://www.lignumsoft.pl/

Dlaczego to jest taka oszczędność ?

Każdy może pomyśleć właśnie, gdzie tu jakieś oszczędzanie, przecież program OPTIMIK kosztuje , Drukarka kosztuje, etykiety też kosztują – to musi być tylko jakieś czary mary marketingowe. I to właśnie błędne myślenie razy 3.

Po pierwsze dlatego, że kupując program Optimik do optymalizacji cięcia – już oszczędzasz czas swój i Twoich pracowników, w prosty i łatwy sposób przygotowujesz to co masz do pocięcia, Twój pracownik dostaje gotowy rozkrój, więc wie jak ma pociąć materiał, przy okazji dzięki efektywnej optymalizacji oszczędzasz własny materiał. Od teraz wiesz także ile potrzebujesz kupić materiału oraz jaki masz jeszcze odpad do wykorzystania.

Po drugie dlatego, że kupując system etykietowania Dymo – jeszcze bardziej oszczędzasz czas Twoich pracowników – od teraz nie musisz znaczyć formatek markerem, nie musisz przed każdą operacją na formatce jej mierzyć np przed okleinowaniem , nawiertami na wiertarce wielowrzecionowej lub na centrum obróbczym i na końcu przed montażem. Nie ma już problemu z walającymi się wyciętymi elementami – o których nikt nic nie wie, Twoja produkcja jest idealnie opisana.

Po trzecie koszty eksploatacyjne drukarki są relatywnie małe – Drukarkę kupujesz tylko raz – masz na nią 3 lata gwarancji – wykorzystujesz ją nie tylko do oznakowania Twojej produkcji, ale także w biurze etykietując koperty, segregatory , płyty , wzorniki itd – Jakość Twojej firmy jest widoczna i dostrzegalna. Dedykowane etykiety dla produkcji mebli, które nie zostawiają śladów oraz które zawsze łatwo zdejmiesz z elementu, bez użycia siły i środków chemicznych – wcale nie są drogie – koszt juz od 0,06 gr za szt.