|

Laboratorium

Laboratorium
Organizacja jest nauką, a najbardziej jest nią we współczesnych laboratoriach. Firma DYMO oferuje narządzie do etykietowania, dzięki którym Ty i Twoi pracownicy będą wydajni i bezpieczni. Jesteśmy dumni z tego, że pomagamy wiodącym firmom medycznym i farmaceutycznym w Stanach Zjednoczonych osiągać doskonałe rezultaty pracy.

Wyposażenie i narzędzia laboratoryjne
Drogie, podatne na uszkodzenia wyposażenie i narzędzia laboratoryjne wymagają dokładnego oznaczenia, przy użyciu rozwiązań o podobnym zaawansowaniu technologicznym jak te zastosowane do ich wytworzenia. Firma DYMO docenia wartość wyposażenia Twojej firmy, dlatego oferuje narzędzia do etykietowania spełniające Twoje oczekiwania.

Znakowanie probówek
Gdy potrzebne jest pewne mocowanie, możesz mieć pewność, że drukarki etykiet DYMO tworzą czytelne etykiety odporne na rozpuszczalniki, środki chemiczne, wilgoć i ciepło, odpowiednie na każdą powierzchnię: zakrzywioną, płaską, gładką i szorstką.

Znaki ostrzegawcze i inne
Nie możesz ryzykować używania etykietownic, które nie będą wystarczające szybkie i niezawodne w każdym momencie. Dlatego firma DYMO to ulubiony wybór dla tych, którzy dbają o bezpieczeństwo pracowników i pacjentów w tysiącach laboratoriów i obiektów medycznych.