|

Jubilerzy

Etykiety jubilerskie Dymo

Z niewiadomych przyczyn produkcja etykiety znanej pod oznaczeniem 11351 (10×50mm z przewężeniem) została wstrzymana przez firmę Dymo w całej Europie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozpoczęliśmy pertraktacje z producentem o wznowienie produkcji. Cel został osiągnięty na przełomie 2011/2012 roku.

Kilkuletnia współpraca z firmą Dymo pozwoliła nam na reaktywowanie na przełomie roku bardzo użytecznego modelu etykiety mającej szerokie zastosowanie w procesie opisu wyrobów jubilerskich.

Dodatkowo dołożyliśmy starań nad zwiększeniem wytrzymałości etykiety co w efekcie końcowym pozwoliło na otrzymanie naklejki wykonanej z polipropylenu. Wykonana z takiego materiału etykieta odporna jest na bezpośrednie działanie wody, wytrzymałość na zrywanie w miejscu przewężenia również została poprawiona. Etykieta może być używane w myjkach dzięki czemu nie jest konieczna jego ciągła zmiana po czyszczeniu obrączek, pierścionków, łańcuszków, zawieszek, etc.
Użyta warstwa klejąca jest bardzo trwała co eliminuje jakiekolwiek problemy z samoczynnym odklejaniem się od opisywanych towarów. Etykieta przystosowana jest
do wydruku kodów kreskowych o wysokiej rozdzielczości dając pełną kompatybilność z różnymi skanerami kodów kreskowych.

Współpraca z oprogramowaniem

Rozpoczęliśmy również rozmowy z firmą Insert, producentem oprogramowania
Subiekt GT umożliwiającego księgowanie oraz magazynowanie produktów.
Współpraca z programem, bezpośredni wydruk etykiet z kodami kreskowymi, ceną, opisem towaru przebiega pomyślnie z naszymi drukarkami jubilerskimi.

Drukarki jubilerskie

W ofercie posiadamy termiczne drukarki optyczne, które są w 100% kompatybilne z oprogramowaniem Subiekt GT. Umieszczenie tekstu na etykiecie odbywa się przy użyciu technologii bezpośredniego nadruku termicznego, który nie wymaga użycia materiałów eksploatacyjnych typu tuszy, tonerów, kalek barwiących.
Urządzenia są kompatybilne z komputerami PC oraz MAC, komunikują się z
komputerem przy pomocy interfejsu USB, wysoka rozdzielczość wydruku 600×300 dpi
pozwala się cieszyć idealnym odwzorowaniem drukowanego tekstu,
możliwością nadruku własnego LOGO.
Dodatkową korzyścią jest możliwość druku na 19 rodzajach etykiet co nie
ogranicza urządzenia jedynie do jednego celu. W drukarce mogą znaleźć się
etykiety adresowe, na segregatory, wysyłkowe, wizytówkowe, na zawieszki imienne
oraz wiele innych.