|

Elektroinstalacje

Branża elektroinstalacyjna i transmisji danych
Układania i łączenie przewodów oraz kabli wymaga dokładności i koncentracji. Możesz pracować wydajniej i bardziej profesjonalnie dzięki doskonałym i trwałym rozwiązaniom DYMO. Są one zgodne ze standardami branżowymi i na pewno sprostają Twoim wymaganiom.

Panele i moduły elektryczne
Potrzebujesz taśm, które można przyklejać na dowolnych gładkich i szorstkich powierzchniach? Etykietownice DYMO dla przemysłu mają całą gamę zastosowań, a ich odporna na uderzenia i chroniona warstwą gumy obudowa zapewnia, że będą służyły Ci przez długi czas.

Wyposażenie i narzędzia w branży elektroinstalacyjnej
Gdy oznaczasz przedmioty, tracisz czas na wybieranie odpowiedniego narzędzia. Na szczęście mamy dla Ciebie trzy pomysły na utworzenie profesjonalnego i uporządkowanego miejsca pracy.

Krosownice i gniazdka
Chcesz drukować w parę sekund etykiety odporne na rozpuszczalniki, substancje chemiczne i wilgoć? Nasza przenośna drukarka etykiet tworzy łatwo oddzielające się etykiety z naciętą przekładką, które pozostaną na swoim miejscu długo po tym, jak udasz się do domu.

Bezpieczeństwo i zabezpieczenia
Nic nie jest ważniejsze od bezpieczeństwa w miejscu pracy. Dlatego nasze etykietownice mają jaskrawe kolory i łatwo je znaleźć w każdym miejscu. Mają także duże wyświetlacze i gwarantują najbezpieczniejsze tworzenie etykiet w dowolnej lokalizacji – dzięki klejom, które intensywnie testowaliśmy w trudnych warunkach.

Znaki i oznaczanie półek
Firma DYMO oferuje solidne produkty etykietujące, dzięki którym Twoje oznaczenia będą czytelne, a pracownicy zawsze znajdą to, czego szukają. Mocne i trwałe etykiety oraz łatwe w obsłudze klawiatury sprawiają, że drukarki etykiet DYMO będą pracowały szybko i przez długi czas.

Oznaczanie przewodów i kabli
Chcesz oznaczać kable i przewody czytelnymi etykietami, które zawsze zostają tam, gdzie je przyklejasz? Szukasz narzędzia, które wytrzyma upadek z samochodu, ale jednocześnie jest tak lekkie, że można go wygodnie używać? Mamy coś dla Ciebie.