|

Dom

Dom
Wiesz, że dzięki etykietom możesz szybciej znaleźć to, czego szukasz. Ale w domu lepsze organizacja oznacza także więcej radości. Od wybierania składników na wyszukaną potrawę po szukanie płyty CD, którą chcesz komuś pożyczyć – w tej sekcji opisano drukarki etykiet właśnie dla Ciebie.

Oznaczanie ubrań
Jak najłatwiej możesz oznaczyć ręczniki, szlafroki, płaszcze i rękawiczki, które zawsze gubią parę? Pozwól firmie DYMO pokazać Ci rozwiązania, które mamy w zanadrzu.

Hobby (audio, wideo, fotografia)
Musisz przeszukiwać całą swoją kolekcję, aby odnaleźć ulubioną płytę CD, DVD, kasetę lub zdjęcie? Dzięki firmie DYMO umieszczanie etykiet jest prostsze, niż przestawianie zegara w magnetowidzie.

Kuchnia i żywność
Twoja kuchnia głośno domaga się etykiet. Półki, szuflady, szafki, plastikowe i ceramiczne pojemniki, półeczki i słoiczki na przyprawy, przegródki na przybory, owinięta w folię żywność do zamrażarki itp. Pokażemy Ci, jak najłatwiej wszystko oznaczyć i na dobre wyeliminować chaos i zamieszanie.

Szkoła i dzieci
Od umieszczania dat na “bezcennych” rysunkach swoich pociech do organizowania notatników, segregatorów oraz innych, małych i dużych rzeczy gromadzonych przez dzieci – firma DYMO oferuje drukarki na piątkę.